Het zit de Isle of Man TT dit jaar niet mee met het weer. Vanwege het onstuimige weer kon er in Practice Week maar weinig worden getraind, waarop het wedstrijdschema al werd aangepast teneinde extra trainingstijd vrij te maken, maar ook de Race Week heeft last van het aanhoudend slechte weer, waardoor het aangepaste wedstrijd- en trainingsschema al meermaals is aangepast.
Nu stonden er oorspronkelijk voor donderdag geen wedstrijden gepland, maar door regen enerzijds en de fatale crash van Alan Bonner gistermiddag in de training voor de Senior TT anderzijds waren de tweede Supersport TT en TT Zero naar donderdag verplaatst. De Superstock TT, waarbij Jochem ‘Sjakie Spektakel’ van den Hoek helaas het leven liet, kon gisteren wel worden verreden.
Donderdagochtend had Pluvius weer alle hemelsluizen opengetrokken. In eerste instantie werd het wedstrijdschema naar de middag verschoven, maar het weer werd er niet veel beter op, waarna wedstrijdleider Gary Thompson in overleg met het meteo-bureau heeft besloten om alle actie voor vandaag af te blazen.
Als gevolg hiervan zal de 2e Supersport TT dit jaar niet worden verreden. De wedstrijdleiding is momenteel in overleg met de TT Zero teams, om een beslissing te nemen omtrent die race.
8 juni 2017
2017 IOMTT: races donderdag afgelast vanwege regen
Als gevolg van het aanhoudend slechte weer heeft de wedstrijdleiding van de Isle of Man TT alle activiteiten voor donderdag geannuleerd. Met vrijdag de laatste racedag van de TT is hierdoor de tweede Supersport TT, die voor vanmiddag stond gepland, komen te vervallen.
Articles