Bij Allroads is het net als bij de VW Touareg, met gemak kunnen de meest onherbergzame wegen worden genomen, maar 99% van de eigenaren zal nooit buiten geasfalteerde paden gaan. Reden voor Triumph om de Triumph Adventure Experience te starten, een uitgelezen mogelijkheid om de Triumph Tigers in hun natuurlijke habitat te kunnen ervaren.
Tijdens de persintroductie in Almería, Spanje, van de Tiger 1200 werd al duidelijk gemaakt dat Triumph aankomend voorjaar in het zuiden van Wales (UK) een eigen off-road trainingsfaciliteit zal openen.
Nu ligt het zuiden van Wales voor ons niet om de hoek - om te beginnen zullen we d'r eerst een kanaal voor over moeten gaan (of onderdoor, dat kan ook), maar daar heeft onze Benelux importeur iets op bedacht. Vanaf maart 2018 kan ook lokaal in de Benelux deel worden genomen aan de Triumph Adventure Experience.
In samenwerking met drie gekwalificeerde off-road rijscholen in Nederland (Experience Island), Vlaanderen (Motokhana) en Wallonië (Richard Hubin Racing School) brengt Triumph het avontuur aankomend seizoen naar de Benelux.
Deelnemers aan de Triumph Adventure Experience zullen onder professionele begeleiding training krijgen in het off-road rijden. Dit kan op een eigen motor of op de nieuwe Tiger 1200 of 800 en Triumph Scrambler, die tegen een kleine meerprijs ter beschikking staan.
Paul Stroud, Chief Commercial Officer bij Triumph Motorcyles:
“Triumph heeft zich voor 2018 en de verdere toekomst als doel gesteld om motorrijders wereldwijd unieke off-road ervaringen aan te bieden, welke aansluiten bij onze Adventure motoren. De opening van een eigen trainingsfaciliteit in Wales en de samenwerking met lokale rijscholen in o.a. de Benelux vormen hierbij grote stappen naar realisatie”.
Meer informatie over deelname en prijzen zijn te vinden op de Triumph website.
Voor Nederland:
Voor België:
31 januari 2018
Triumph Adventure Experience ook in de Benelux
Tijdens de launch van de Tiger 1200 werd het al genoemd, maar nu heeft Triumph officieel de Triumph Adventure Experience aangekondigd, een volgens de Britten uniek platform voor avontuurlijk ingestelde motorrijders om kennis te maken met het off-road rijden. En het mooie is, hij wordt ook in de Benelux georganiseerd.
Articles