31 december 2015

KTM maakt kalender RC Cup en Duke Battle bekend

KTM heeft de wedstrijdkalender van zowel het tweede seizoen van de RC Cup alsmede de nieuwe Duke Battle bekend gemaakt. Inclusief de voorjaarstraining wordt in totaal vier verschillende landen op veelal internationale circuits geracet.
KTM RCCup_Croix_Start

Bij de meeste evenementen zullen het volgend jaar beide klassen aan de start gaan verschijnen. De eerste vier wedstrijden in Spanje (Alcarras), Frankrijk (Croix), Duitsland (Nürburgring) en Nederland (Assen) treden zowel de RC Cup als de Duke Battle aan, de Duke Battle doet daarna twee keer Zolder en een keer Schleiz aan, terwijl de RC Cup als bijprogramma van de Duitse Grand Prix op de Sachsenring staat ingepland.

De laatste vier wedstrijden van het seizoen, op Oschersleben, Hockenheim, Assen en Croix staan beide raceseries weer gezamenlijk aan de start.

Kalender:

Datumcircuit klasseevent
18-20 maartAlcarrasSpanjeRC Cup, Duke Battlevoorjaarstraining
16-17 aprilCroixFrankrijkRC Cup, Duke BattleBenecup (trainingsweekend)
7-8 meiNürburgringDuitslandRC Cup, Duke BattleIDM
27-29 meiAssenNederlandRC Cup, Duke BattleDucati Club Race
18-19 juniZolderBelgiëDuke BattleBattle of the Lowlands
9-10 juliZolderBelgiëDuke BattleIDM
15-17 juliSachsenringDuitslandRC CupGrand Prix
30-31 juliSchleizDuitslandDuke BattleIDM
26-28 augustusOscherslebenDuitslandRC Cup, Duke BattleSpeedweek
23-25 septemberHockenheimDuitslandRC Cup, Duke BattleIDM
15-16 oktoberAssenNederlandRC Cup, Duke BattleBattle of the Nations
22 oktoberCroixFrankrijkRC Cup, Duke BattleSOBW

Ben je geïnteresseerd in een van de KTM competities of wil je meer te weten komen hoe het nieuwe seizoen eruit gaat zien? Kom dan op zaterdag 9 januari 2016 naar de KTM kampioenshuldiging en Kick-Off 2016 in Malden.

Met een avondvullend programma met onder meer de bekendmaking van de officiële racekalender, cup reglement en de organisatie samenstelling zal iedereen van informatie worden voorzien.

Daarnaast zal ook het nieuwe design van de KTM RC390 cup motor en Duke Battle machine onthuld worden. Indien je hier graag bij aanwezig wilt zijn, mail dan je naam, telefoonnummer en aantal personen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Door:

Motorfreaks

Deel